Strona główna » Biuro architektoniczne Warszawa
slider 1M WAŁECKA 1
sniadeckich67 - panorama slider
KEMPINGOWA 47_ponorama
OCHODZA_5 panorama
POLNA1_1
slider 1M TUX 1B
MAF architekci na kartach czasopisma Forbes

Zostaliśmy zaproszeni przez FORBES do publikacji swoich projektów w części dotyczącej

nowoczesnego budownictwa – sierpień 2021.

Czujemy się docenieni oraz wyróżnieni za jakość i oryginalność.
Dziękujemy.

Agnieszka Misiórny

BIURO ARCHITEKTONICZNE WARSZAWA

Usługi świadczone przez nasze biuro architektoniczne polegają przede wszystkim na przygotowywaniu projektów indywidualnych domów jednorodzinnych i innych obiektów. Jesteśmy też w stanie przeprowadzić kompletny nadzór inwestorski oraz wykonać aranżację wnętrz. Ostatnia z wymienionych czynności dotyczy zarówno mieszkań jak i obiektów biurowych.

Projekt domu – gotowy czy indywidualny?

Zakup gotowego projektu domu jednorodzinnego przez Internet to chętnie wybierane przez inwestorów rozwiązanie. Nabycie takiego projektu ma jednak kilka wad. Najczęściej nie można go poważnie modyfikować – dozwolone są jedynie minimalne zmiany polegające np. na przemieszczeniu ścian działowych. Trzeba również w tym wypadku wykonać adaptację do konkretnej działki. Projekt można jednak wykonać też na indywidualne zamówienie.

Projekty domów jednorodzinnych w Warszawie

Usługi w tym zakresie świadczymy jako pracownia architektoniczna w Warszawie – MAF architekci. Na każdym etapie inwestor może w takiej sytuacji decydować o układzie pomieszczeń w domu, wyglądzie elewacji, rodzaju użytego pokrycia dachowego czy rozmieszczeniu okien. Nie jest też w tej sytuacji konieczne dodatkowe przeprowadzenie adaptacji projektu po jego ukończeniu. Architekt z naszego biura może również zadbać o plan wykończenia pomieszczeń.

Funkcjonalne i estetyczne wnętrza dzięki projektantowi

Aranżację każdego pokoju w domu należy wykonać tak, by odpowiadała ona inwestorowi wizualnie oraz była praktyczna i komfortowa jednocześnie. Zajmie się tym projektant wnętrz w Warszawie z naszego biura MAF architekci. Umiejętne wykorzystanie dostępnej powierzchni użytkowej istotne jest szczególnie w niewielkich mieszkaniach, a także domach parterowych czy wąskich obiektach w zabudowie szeregowej.

Biuro projektowe – architekci Warszawa

Koncepcja powinna obejmować zarówno rozmieszczenie mebli, jak i dodatkowych akcesoriów oraz roślin. Wizualizacja projektu wnętrz przedstawia też rodzaj materiałów użytych do wykończenia ścian, podłóg i sufitów. Kompletna aranżacja to również właściwe zaprojektowana przez naszego specjalistę połać sufitowa. Projektant z pracowni MAF architekci zapewni plan spójnych, funkcjonalnych i atrakcyjnych wizualnie wnętrz domu lub mieszkania.

Nadzór inwestorski przeprowadzany przez biuro architektoniczne w Warszawie

Realizacja każdej inwestycji musi przebiegać zgodnie z ustalonym planem. Trudno jest jednak skontrolować poszczególne etapy prac osobie, która nie dysponuje wiedzą w zakresie budowy domów. Z tego względu dobrym wyborem jest usługa nadzoru inwestorskiego, którą świadczymy jako biuro architektoniczne z Warszawy – MAF architekci. Jeśli nie został on nakazany odgórnie przy wydawaniu pozwolenia na budowę, to jego przeprowadzenie pozostaje nieobowiązkowe.

Pracownia projektowa i nadzór specjalistów

Usługa nadzoru inwestorskiego zapewni klientowi komfort, że projekt jest realizowany zgodnie z jego oczekiwaniami oraz pozwoli wyłapać wszystkie ewentualne pomyłki na etapie realizacji inwestycji. Jeśli miejscem budowy jest Warszawa, dobrym wyborem będzie zlecenie kompleksowego nadzoru specjalistom z naszej pracowni.