Strona główna » Nowoczesne domy jednorodzinne
Slider
MAF architekci na kartach czasopisma Forbes

Zostaliśmy zaproszeni przez FORBES do publikacji swoich projektów w części dotyczącej

nowoczesnego budownictwa – sierpień 2021.

Czujemy się docenieni oraz wyróżnieni za jakość i oryginalność.
Dziękujemy.

Agnieszka Misiórny

Nowoczesne domy jednorodzinne

W dzisiejszych czasach rozwiązania architektoniczne pozwalają stworzyć dom jednorodzinny, którego utrzymanie będzie znacznie mniej kosztowne. W tym celu wykorzystywane są nowoczesne materiały izolacyjne, a także ekologiczne systemy, w postaci np. kolektorów słonecznych czy pomp ciepła. Jednak już na etapie tworzenia projektu można zadbać o ergonomię budynku. Dlatego wykonując zlecenia indywidualne, podpowiemy Ci, jaki kształt dachu oraz układ pomieszczeń będzie najlepszym rozwiązaniem, gwarantującym oszczędność energii.

Projekty domów nowoczesnych

Zaletą nowoczesnych budynków wykonywanych w naszej pracowni jest też bez wątpienia ich niebanalna stylistyka. We współczesnych projektach dominują proste formy oraz niewielka ilość detali, dzięki czemu nowoczesne domy jednorodzinne prezentują się niezwykle świeżo i dostojnie. Akcentem urozmaicającym bryłę mogą być duże przeszklenia, a także wykończenie naturalnymi materiałami, np. kamieniem oraz drewnem.

Nowoczesny dom – ekologia i minimalizm

Planując budowę domu jednorodzinnego, warto postawić na nowoczesne rozwiązania architektoniczne, które zapewnią wysoką funkcjonalność oraz niepowtarzalny wygląd budynku. W naszej pracowni przygotowujemy efektowne projekty indywidualne, które dostosujemy do twoich potrzeb. W ciągu wielu lat działalności firmy stworzyliśmy mnóstwo ciekawych obiektów dla mieszkańców Wielkopolski, głównie Poznania. Nasze doświadczenie pozwala nam zawsze osiągnąć zamierzone rezultaty dla zleceniodawców.

MAF Architekci – indywidualne projekty domów nowoczesnych

Projekty domów parterowych i piętrowych

W naszej pracowni architektonicznej projekty indywidualne wykonujemy kompleksowo. Na podstawie otrzymanych wytycznych stworzymy wizualizację oraz wstępny kosztorys, będziesz też na bieżąco informowany o postępie prac. W Twoim imieniu sprawdzimy miejscowe plany zagospodarowania przestrzeni, przez co nowy budynek będzie na pewno zgodny z lokalnymi wymogami. Zajmiemy się wszelkimi formalnościami oraz obsługą prawną, wykonamy także projekt budowlany i wykonawczy.

Nowoczesne projekty domów jednorodzinnych

Możesz powierzyć nam również wykonanie nowoczesnej aranżacji wnętrz w Twoim domu jednorodzinnym. W naszej drużynie posiadamy utalentowanych i doświadczonych architektów i dekoratorów, którzy na bieżąco śledzą nowinki z branży. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego Twoje lokum na pewno będzie nie tylko efektowne, ale też jedyne w swoim rodzaju! Jeśli chcesz przekonać się jak pracujemy, sprawdź koniecznie naszą galerię dotychczasowych realizacji. Nasze usługi dostępne są na terenie całej Polski, a nasze siedziby znajdują się w takich miastach jak Poznań czy Warszawa.