Strona główna » Biuro architektoniczne Poznań
KEMPINGOWA 47_ponorama
sniadeckich67 - panorama slider
slider 1M WAŁECKA 1
OCHODZA_5 panorama
slider 1M TUX 1B
POLNA1_1
MAF architekci na kartach czasopisma Forbes

Zostaliśmy zaproszeni przez FORBES do publikacji swoich projektów w części dotyczącej

nowoczesnego budownictwa – sierpień 2021.

Czujemy się docenieni oraz wyróżnieni za jakość i oryginalność.
Dziękujemy.

Agnieszka Misiórny

Biuro architektoniczne Poznań

 

Nasze biuro architektoniczne zrealizuje projekty o różnej funkcji i skali. Z przyjemnością podejmujemy się wyzwań, a dzięki doświadczeniu zawsze otrzymujemy efekt zgodny z oczekiwaniami Klienta. Bez względu na to, czy chodzi o obiekty deweloperskie, domy jednorodzinne, czy aranżację wnętrz – do każdego zlecenia pochodzimy kompleksowo i z dużym zaangażowaniem. Słuchamy uważnie Twoich potrzeb i oczekiwań. A jeśli nie jesteś pewien, na co się zdecydować, pomagamy w opracowaniu wizji idealnego domu, kompleksu mieszkalnego i innych obiektów.

 

 

Nowoczesne biuro architektoniczne Poznań

 

Zrealizowaliśmy już setki projektów. Nasze pomysły powstają w Poznaniu w przestrzeniach naszego biura architektonicznego.

Jesteśmy nie tylko terminowi i niezwykle dokładni. Wyróżniamy się tym, że tworzymy unikatowe i eleganckie budynki oraz wyraziste wnętrza.

Na potrzeby realizacji prac sprawdzimy dla Ciebie plany zagospodarowania przestrzeni, zajmiemy się także obsługą prawną i wszelkimi formalnościami.

Tworzymy z pasją. Planujemy każdy architektoniczny detal, aby życiowa przestrzeń Twojego domu była funkcjonalna, ekologiczna i po prostu piękna. W projektach deweloperskich rozpisujemy i przedstawiamy indywidualną koncepcję zakładającą wszystkie oczekiwania inwestycyjne. 

U nas zobaczysz rezultat jeszcze zanim ruszy budowa – gwarantujemy dostęp do wizualizacji i szczegółowych kosztorysów. Zaaranżujemy dla Ciebie także dowolne wnętrza w wybranym stylu. Biuro architektoniczne MAF architekci zaprasza do kontaktu. Działamy również w innych miastach Polski – nie tylko w Wielkopolsce i w Poznaniu.