Slider
MAF architekci na kartach czasopisma Forbes

Zostaliśmy zaproszeni przez FORBES do publikacji swoich projektów w części dotyczącej

nowoczesnego budownictwa – sierpień 2021.

Czujemy się docenieni oraz wyróżnieni za jakość i oryginalność.
Dziękujemy.

Agnieszka Misiórny

Projekty domów jednorodzinnych Poznań

Pracownia architektoniczna MAF architekci sp z o.o sp.k. działa na terenie Poznania i Warszawy. Nasze oryginalne projekty domów jednorodzinnych są indywidualne przygotowywane dla konkretnych klientów. Mają one ciekawe bryły oraz funkcjonalne wnętrza. Właściciele zaprojektowanych przez nas budynków z Wielkopolski i Mazowsza cenią ich estetyczny wygląd i wygodny układ pomieszczeń. Nasi architekci mają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wsłuchują się w potrzeby przyszłych mieszkańców i potrafią przełożyć je na gotową propozycję.

Projektowanie domów w Poznaniu

Dbamy o maksymalną wygodę projektowanych przez nas wnętrz. Projektowanie domów rozpoczynamy od wysłuchania klienta, który wie najlepiej, jak powinien wyglądać wymarzona bryła oraz ile powinna mieścić pomieszczeń. Wspólnie omawiamy również to, jak duży ogród ma otaczać budynek. Maksymalnie wykorzystujemy powierzchnię działki, uwzględniając potrzebę założenia ogrodu. Dzięki temu klienci zyskują tyle przestrzeni, ile potrzebują. Najlepiej wybrać projekt indywidualny domu, który można w całości dostosować do oczekiwań.

Projekt indywidualny domu Poznań

Od 16. lat projektujemy domy jednorodzinne dla mieszkańców Poznania i Warszawy. Doświadczenie członków naszego zespołu umożliwia przygotowywanie projektów budynków mieszkalnych i komercyjnych w 100 % spełniających oczekiwania wymagających klientów. Pomagamy również w aranżacji wnętrz, dzięki czemu bryła i elementy wyposażenia idealnie do siebie pasują i uzupełniają się. Dbamy o to, aby do większości pomieszczeń przez cały dzień docierało naturalne światło. Dom zyskuje nowoczesny wygląd, a mieszkańcy korzystają ze słońca od rana do wieczora.

Indywidualne projekty domów jednorodzinnych w Poznaniu

Przygotowujemy także indywidualne projekty domów jednorodzinnych dla klientów, którzy sami chcą zdecydować o tym:

  • jaki kształt będzie miał budynek,
  • ile znajdzie się w nim pomieszczeń,
  • jaki będą miały układ.

Uważnie słuchamy przyszłych mieszkańców. Dzięki temu zaprojektowane przez nas budynki łączą technologię, fachową wiedzę i potrzeby inwestora. Specjalizujemy się w tworzeniu unikatowych brył oraz zachwycających wnętrz. Każdy architekt projektujący domy jednorodzinne w naszej pracowni to prawdziwy mistrz w swym fachu!