Slider
MAF architekci na kartach czasopisma Forbes

Zostaliśmy zaproszeni przez FORBES do publikacji swoich projektów w części dotyczącej

nowoczesnego budownictwa – sierpień 2021.

Czujemy się docenieni oraz wyróżnieni za jakość i oryginalność.
Dziękujemy.

Agnieszka Misiórny

Nowoczesne domy jednorodzinne Poznań

Biuro architektoniczne MAF architekci sp z o.o sp.k. z Poznania od 16 lat opracowuje dla klientów niezwykłe projekty domów jednorodzinnych. Nowoczesne budynki mają zapewniać mieszkańcom maksymalną wygodę. Architekt może zaprojektować zarówno obiekt mieszkalny i komercyjny, jak i ich wnętrze. Dzięki temu w jednym miejscu znajdą Państwo kompleksowe usługi. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio i skorzystania z wieloletniego doświadczenia, aby zbudować dom marzeń.

Projekty nowoczesnych domów w Poznaniu

W ofercie mamy domy jednorodzinne – nowoczesne projekty przygotowywane na indywidualne zamówienie. Nasi architekci szybko identyfikują oczekiwania klientów, dzięki czemu mogą uwzględnić je w przygotowanych dla nich propozycjach. Projektując budynki mieszkalne, zawsze mamy na uwadze przede wszystkim ich przyszłych mieszkańców. Ich wygoda to dla nas najwyższy priorytet. Pod szyldem MAF architekci zgromadziliśmy grono najlepszych specjalistów z branży, którzy tworzą interdyscyplinarny zespół fachowców.

Domy jednorodzinne nowoczesne Poznań

Klienci cenią nasze domy, ponieważ nowoczesne projekty łączą w sobie komfort i estetyczny wygląd. Na życzenie możemy zająć się również projektowaniem wnętrz, dzięki czemu budynek zyskuje spójność koncepcyjną na zewnątrz i wewnątrz. Duże doświadczenie pozwala nam optymalnie wykorzystać powierzchnię i stworzyć komfortowe warunki do życia. Każdy projekt oferuje wygodny i funkcjonalny układ pomieszczeń uwzględniający potrzeby oraz oczekiwania konkretnego klienta. Nowoczesne domy jednorodzinne z naszej pracowni to doskonały wybór na lata!

Nowoczesny dom w Poznaniu – zrobimy dla Ciebie projekt

W standardowej ofercie zapewniamy również możliwość współpracy z pracownią podczas projektowania wymarzonego budynku na każdym etapie prac. Odpowiedzialny za projekt architekt stworzy domy jednorodzinne na indywidualne zamówienie na podstawie wstępnego planu lub listy oczekiwań. Dostosuje kształt bryły i jej wielkość do działki i miejscowego planu zagospodarowania, aby uzyskać maksymalną funkcjonalność posesji. Zapraszamy do kontaktu. Działamy m.in. w Poznaniu i Warszawie.