Strona główna » ZAPROJEKTUJ SWÓJ DOM
Slider
MAF architekci na kartach czasopisma Forbes

Zostaliśmy zaproszeni przez FORBES do publikacji swoich projektów w części dotyczącej

nowoczesnego budownictwa – sierpień 2021.

Czujemy się docenieni oraz wyróżnieni za jakość i oryginalność.
Dziękujemy.

Agnieszka Misiórny

Indywidualne projekty domów jednorodzinnych

Decyzja o posiadaniu własnego domu jednorodzinnego jest jedną z ważniejszych w życiu, dlatego należy dobrze przemyśleć wybór architekta. W poszukiwaniu najlepszego rozwiązania na swoje potrzeby najlepiej zdecydować się na indywidualny projekt, które przygotujemy dla Ciebie w pracowni MAF Architekci. Nasza oferta przeznaczona jest nie tylko dla mieszkańców Wielkopolski, Poznania i okolicznych miejscowości, ale działamy na terenie całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej pasji, którą wkładamy w naszą pracę, gwarantujemy zamierzony efekt.

Jak stworzyć idealne projekty indywidualnych domów?

Z pewnością masz swoje wyobrażenie o idealnym domu, w którym wspólnie z rodziną będziesz mieszkać przez wiele lat. Musisz jednak pamiętać, że przy planowaniu indywidualnej koncepcji budynku, trzeba wziąć pod uwagę miejscowy plan zagospodarowania przestrzeni lub warunki zabudowy, które warunkują kształt budynku.

Dzięki naszym umiejętnością jesteśmy w stanie zaprojektować taką bryłę, która spełni oczekiwania inwestora i podkreśli walory działki.

Kolejnym, istotnym czynnikiem jest dostosowanie wielkości domu do powierzchni działki, tak aby cała posesja była możliwie najbardziej funkcjonalna. Szczególny nacisk trzeba położyć na liczbę pokoi w budynku, uwzględniając np. przyszłe plany powiększenia rodziny. Jednocześnie warto pozostawić sobie odpowiednio dużo przestrzeni na projekt wymarzonego ogrodu.

 

Najlepsze modernistyczne projekty indywidualne domu – Poznań, Warszawa

Decydując się na współpracę z naszą pracownią, możesz liczyć na profesjonalne podejście oraz zamierzone rezultaty. W trakcie współpracy z klientami zawsze staramy się wypracować indywidualny styl architektoniczny, dlatego Twój dom jednorodzinny będzie jedyny w swoim rodzaju. Nieustannie śledzimy rozwój naszej branży, przez co jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami, które możemy zaadaptować także u Ciebie.

Zapewniamy kompleksową usługę, uwzględniającą również projekt budowlany oraz obsługę prawną. Otrzymasz od nas też wizualizację oraz szczegółowe kosztorysy prac.

W naszej pracowni tworzymy nie tylko indywidualne budowle jednorodzinne, ale zajmujemy się również aranżacją wnętrz! W tej dziedzinie współpracujemy z najlepszymi dekoratorami, wyróżniającymi się kreatywnością i artystycznym zacięciem. Sprawdź koniecznie nasze dotychczasowe realizacje, które wykonaliśmy dla klientów z Poznania, Warszawy i z całej Polski. Skontaktuj się z naszym biurem i umów się na wizytę z architektem jeszcze dziś!