Strona główna » ZAPROJEKTUJ SWÓJ DOM
Slider
MAF architekci na kartach czasopisma Forbes

Zostaliśmy zaproszeni przez FORBES do publikacji swoich projektów w części dotyczącej

nowoczesnego budownictwa – sierpień 2021.

Czujemy się docenieni oraz wyróżnieni za jakość i oryginalność.
Dziękujemy.

Agnieszka Misiórny

Indywidualne projekty domów jednorodzinnych

Decyzja o posiadaniu własnego domu jednorodzinnego jest jedną z ważniejszych w życiu, dlatego należy dobrze przemyśleć wybór architekta. W poszukiwaniu najlepszego rozwiązania na swoje potrzeby najlepiej zdecydować się na indywidualny projekt, które przygotujemy dla Ciebie w pracowni MAF Architekci. Nasza oferta przeznaczona jest nie tylko dla mieszkańców Wielkopolski, Poznania i okolicznych miejscowości, ale działamy na terenie całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej pasji, którą wkładamy w naszą pracę, gwarantujemy zamierzony efekt.

Jak stworzyć idealne projekty indywidualnych domów?

Z pewnością masz swoje wyobrażenie o idealnym domu, w którym wspólnie z rodziną będziesz mieszkać przez wiele lat. Musisz jednak pamiętać, że przy planowaniu indywidualnej koncepcji budynku, trzeba wziąć pod uwagę miejscowy plan zagospodarowania przestrzeni lub warunki zabudowy, które warunkują kształt budynku.

Dzięki naszym umiejętnością jesteśmy w stanie zaprojektować taką bryłę, która spełni oczekiwania inwestora i podkreśli walory działki.

Kolejnym, istotnym czynnikiem jest dostosowanie wielkości domu do powierzchni działki, tak aby cała posesja była możliwie najbardziej funkcjonalna. Szczególny nacisk trzeba położyć na liczbę pokoi w budynku, uwzględniając np. przyszłe plany powiększenia rodziny. Jednocześnie warto pozostawić sobie odpowiednio dużo przestrzeni na projekt wymarzonego ogrodu.

 

Najlepsze modernistyczne projekty indywidualne domu – Poznań, Warszawa

Decydując się na współpracę z naszą pracownią, możesz liczyć na profesjonalne podejście oraz zamierzone rezultaty. W trakcie współpracy z klientami zawsze staramy się wypracować indywidualny styl architektoniczny, dlatego Twój dom jednorodzinny będzie jedyny w swoim rodzaju. Nieustannie śledzimy rozwój naszej branży, przez co jesteśmy na bieżąco z nowoczesnymi rozwiązaniami, które możemy zaadaptować także u Ciebie.

Zapewniamy kompleksową usługę, uwzględniającą również projekt budowlany oraz obsługę prawną. Otrzymasz od nas też wizualizację oraz szczegółowe kosztorysy prac.

W naszej pracowni tworzymy nie tylko indywidualne budowle jednorodzinne, ale zajmujemy się również aranżacją wnętrz! W tej dziedzinie współpracujemy z najlepszymi dekoratorami, wyróżniającymi się kreatywnością i artystycznym zacięciem. Gwarantujemy więc oryginalne, indywidualne projekty domów oraz wizje późniejszego wykończenie poszczególnych pomieszczeń.

Sprawdź koniecznie nasze dotychczasowe realizacje, które wykonaliśmy dla klientów z Poznania, Warszawy i z całej Polski. Skontaktuj się z naszym biurem i umów się na wizytę z architektem jeszcze dziś!

INDYWIDUALNE PROJEKTY WYMARZONYCH DOMÓW

Dobrze rozumiemy, że każdemu inwestorowi zależy na tym, aby uwzględniono jego unikalną wizję na przyszły rodzinny budynek. Zawsze wsłuchujemy się w wymagania, przemyślenia Klienta, dzięki czemu tworzymy oryginalne i indywidualne projekty domów, które można wybudować w mieście czy na wsi. Podejmiemy się nawet trudnych wyzwań, sprawnie zamieniając pomysły w konkretne plany nieruchomości. Nasze prace są najwyższej jakości i korzystają z najnowszych architektonicznych nurtów. Uwzględniamy przy tym konkretne okoliczności, sytuację zleceniodawcy, więc proponujemy funkcjonalne rozwiązania materiałowo oraz instalacyjne. W razie potrzeby pomożemy też zoptymalizować koszty stworzenia i eksploatacji obiektu.

RÓŻNE ODSŁONY ORYGINALNYCH PROJEKTÓW DOMÓW

Współczesne budynki mogą być świetnie dopasowane do potrzeb mieszkańców pod względem estetycznym oraz rozmiarowym. Nasza pracownia tworzy więc oryginalne, indywidualne projekty domów parterowych czy piętrowych o zróżnicowanej powierzchni. W przypadku tych drugich tworzymy plany z klasycznym piętrem albo praktycznym poddaszem użytkowym. Poszczególne wizje nieruchomości wyróżniają się m.in. dwuspadowym, płaskim czy wielospadowym dachem, dołączonym do głównej bryły garażem czy obszernym zadaszonym tarasem. Nieruchomości da się dziś wybudować w różnych technologiach, dlatego dostarczamy indywidualne, oryginalne projekty idealne do klasycznych murowanych domów, ale też biorące pod uwagę wykorzystanie szkieletów drewnianych czy szklanych elementów.

ATRAKCYJNE CENOWO PROJEKTY DOMÓW

Wzniesienie nowego budynku zawsze wiąże się ze sporymi nakładami finansowymi. Warto więc optymalizować koszty tam, gdzie jest to możliwe. Jako renomowana pracownia tworzymy indywidualny projekt domu, który prezentuje się genialnie oraz pozostaje atrakcyjny cenowo. Pamiętaj, że u nas otrzymasz plan stworzony z myślą o Twoich potrzebach, odznaczający się oryginalnym, czyli zupełnie niepowtarzalnym charakterem. Dodatkowo będzie on uwzględniał usytuowanie nieruchomości względem innych działek oraz zawierał precyzyjny opis zagospodarowania terenu – nie ma więc potrzeby uciążliwej, samodzielnej adaptacji. To wszystko sprawia, że zapewniamy doskonałą, kompletną usługę dla każdego Klienta!