Strona główna » ZAPROJEKTUJ SWÓJ DOM » Domy parterowe
Slider
MAF architekci na kartach czasopisma Forbes

Zostaliśmy zaproszeni przez FORBES do publikacji swoich projektów w części dotyczącej

nowoczesnego budownictwa – sierpień 2021.

Czujemy się docenieni oraz wyróżnieni za jakość i oryginalność.
Dziękujemy.

Agnieszka Misiórny

Indywidualne projekty domów parterowych

Nasza pracownia to miejsce, w którym chętnie podejmujemy się nawet najtrudniejszych architektonicznych wyzwań. Z pasją tworzymy projekty nowoczesnych domów jednorodzinnych parterowych na indywidualne zamówienie. Bazując na naszym doświadczeniu i zaangażowaniu, z pewnością wypracujemy rozwiązania, które spełnią wizję Twoich wymarzonych czterech kątów. Zapraszamy do kontaktu!

Dom jednorodzinny parterowy – indywidualny projekt

Jeśli decyzja o budowie domu parterowego zapadła, to czas na projekt. Dzięki autorskim pomysłom i indywidualnemu podejściu do każdego Klienta zawsze udaje nam się znaleźć sposób, by sprostać nawet najbardziej nietypowym oczekiwaniom. Razem stworzymy budynek, który będzie wyróżniał się stylem, wśród innych nieruchomości jednorodzinnych. Spełni też najwyższe standardy pod względem ekonomii i funkcjonalności.

Projekty domów jednorodzinnych parterowych

Jedna kondygnacja i brak schodów to przestrzeń idealna dla rodzin z dziećmi i seniorów. Nie muszą to być jednak wnętrza monotonne. Nasi architekci mają sprawdzone sposoby na to, aby uniknąć takich sytuacji. Wystarczy kilka stopni, które przedzielą salon z jadalnią i zmienią perspektywę. Nowoczesny dom parterowy, którego indywidualny projekt wykonamy, to również tarasy, zadaszenia, pergole i werandy. Jednorodzinne budynki bez piętra mają niewątpliwie wiele zalet, które należy odpowiednio wyeksponować:

  • bliskość natury – zabudowa tworząca harmonijną spójność z krajobrazem,
  • charakter bungalowu, który zapewnia prywatność i pozwala ukryć się przed wzrokiem sąsiadów,
  • nieszablonowa bryła – aby zapewnić dostęp naturalnego światła we wszystkich pomieszczeniach, należy łączyć samodzielne bryły krótkimi korytarzami.

Nowoczesny dom parterowy – zaprojektujemy go dla Ciebie

Z przyjemnością wsłuchamy się w Twoje potrzeby, a następnie przeanalizujemy, przedstawione pomysły i założenia. Doradzimy Ci i pomożemy zrealizować marzenia. Przygotujemy indywidualny projekt domu parterowego, w którym zastosujemy nowoczesne rozwiązania podnoszące komfort życia. W zabudowie jednorodzinnej niezwykle istotne jest połączenie rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych z wrażeniami wizualnymi, dlatego nasze propozycje projektowe są dopracowane w każdym detalu.