Strona główna » Projekty wnętrza
Slider
MAF architekci na kartach czasopisma Forbes

Zostaliśmy zaproszeni przez FORBES do publikacji swoich projektów w części dotyczącej

nowoczesnego budownictwa – sierpień 2021.

Czujemy się docenieni oraz wyróżnieni za jakość i oryginalność.
Dziękujemy.

Agnieszka Misiórny

Projektant wnętrz

Profesjonalne projektowanie wnętrz wymaga wiedzy, doświadczenia i wyczucia. To ostatnie dotyczy nie tylko zmysłu estetycznego, ale także zrozumienia potrzeb klienta i dostosowania koncepcji do jego gustu. Nasi architekci i projektanci współpracują z dekoratorami, dzięki temu surowa techniczna wiedza i sztuka spotykają się, a w rezultacie pojawiają się nietuzinkowe pomysły, łączące funkcjonalność i piękno.

Potrafimy stworzyć wnętrza jednocześnie minimalistyczne i przytulne, awangardowe, świeże oraz ponadczasowe. Czerpiemy z najnowszej wiedzy na temat trendów w branży, potrafimy również opracować wystrój, który będzie modny mimo upływającego czasu.

Projekty wnętrz

W studiu MAF Architekci wierzymy, że dzięki kreatywności w dziedzinie sztuki projektowania wnętrz i znajomości nowoczesnych trendów, nawet najbardziej niezwykły pomysł, dotyczący powierzchni mieszkalnych, jest możliwy do zrealizowania. Połączenie ogromnej wiedzy oraz kreatywnego, nietuzinkowego podejścia do kwestii aranżacji pomieszczeń naszych architektów, projektantów oraz dekoratorów wnętrz sprawia, że wydobędą oni piękno z każdego mieszkania lub domu. Nasze pracownie projektowe w Poznaniu i Warszawie to miejsca, gdzie rodzą się niezwykłe pomysły. Spełnią one oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Każdy nasz dekorator, projektant oraz architekt wnętrz dokłada podczas realizacji zlecenia najwyższych starań, aby powstałe w efekcie jego pracy aranżacje w stu procentach odzwierciedlały wstępne projekty i wizualizacje zaakceptowane przez zleceniodawcę.

Architekt wnętrz

Zgłaszający się do naszej pracowni projektowej klienci mogą liczyć na profesjonalną, kompleksową obsługę doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów w dziedzinie projektowania i aranżacji wnętrz. Setki zrealizowanych przedsięwzięć pozwoliły pracownikom studia na rozwinięcie odpowiedniego warsztatu oraz bogatej sieci kontaktów z osobami, dzięki którym otrzymywane zlecenia realizujemy szybko i precyzyjnie. Wieloletnia współpraca architektów, projektantów i dekoratorów m.in. z dostawcami mebli oraz dodatków owocuje krótkim czasem dostawy niezbędnych produktów, oraz atrakcyjnymi cenami, co przekłada się na mniejszy koszt całego przedsięwzięcia. Dodatkowo szerokie kontakty pracowników naszej pracowni projektowej w środowisku osób aktywnie działających w branży, dają nam możliwość pozyskiwania nawet najbardziej nietuzinkowych przedmiotów. To właśnie dzięki nim każda nieruchomość oddana pod opiekę architekta, projektanta oraz dekoratora wnętrz zyskuje niepowtarzalny charakter. Wierzymy, że odpowiednia aranżacja przestrzeni mieszkalnej pozytywnie wpływa na jej użytkowników i dlatego realizowane w studiu zlecenia z dziedziny projektowania wnętrz traktowane są przez nas priorytetowo.

 

Projektowanie wnętrz

Jeśli zupełnie nie wiesz, na co się zdecydować, projektant ze studia MAF Architekci wykorzysta swoją umiejętność zadawania odpowiednich pytań i uważnego słuchania. W ten sposób pomożemy Ci odkryć styl, który najlepiej odpowiada Twoim oczekiwaniom. Do każdego zadania podchodzimy indywidualnie, więc możesz być pewny, że zlecona nam aranżacja będzie jedyna w swoim rodzaju.

Projektant wnętrz działa kompleksowo. Zaczyna swoją pracę od analizy potrzeb klienta, następnie tworzymy wizualizacje, które pozwolą Ci zobaczyć efekt, zanim stanie się on rzeczywistością. Na tym etapie będziesz mógł zgłosić swoje sugestie projektantowi prowadzącemu, a on weźmie je pod uwagę i skoryguje odpowiednie elementy. Oszacujemy dla Ciebie budżet i stworzymy szczegółowy kosztorys.

Architektura wnętrz

Przez wiele lat działalności udało nam się wypracować sieć kontaktów z godnymi zaufania dostawcami mebli i dodatków. Dzięki temu mamy możliwość wyposażyć wnętrza Twojego nowego domu w efektowne i solidne akcesoria. Zdejmie to z Twoich barków konieczność szukania idealnego wyposażenia, które potrafi zająć naprawdę dużo czasu. Projektant, który będzie tworzył dla Ciebie wymarzoną przestrzeń, poinformuje Cię o postępach na każdym etapie prac oraz o kosztach produktowych wykorzystywanych w projekcie.

 

Doceniamy piękno formy i faktury oraz pragmatyczne rozwiązania. Podczas projektowania sięgamy po wiele ciekawych, także szlachetnych materiałów, kreując z nich zaskakujące, jednak zawsze spójne kompozycje. Pragniemy, aby Twoja życiowa przestrzeń była miejscem, które inspiruje, wycisza lub przynosi Ci inne niezbędne do dobrego funkcjonowania jakości. Odpowiedni efekt uzyskujemy przy pomocy dodatków i oświetlenia, które odpowiadają za klimat wnętrza.

Zapraszamy do kontaktu ze studiem MAF Architekci. Mieścimy się w Poznaniu, Warszawie, jednak realizujemy także zlecenie na terenie całego kraju. Projektowanie wnętrz to tylko jedna z usług, z których u nas skorzystasz. Jeśli szukasz pomysłu na nowy dom jednorodzinny, zajmiemy się jego kompleksową kreacją.