slider 1M WAŁECKA 1
sniadeckich67 - panorama slider
KEMPINGOWA 47_ponorama
OCHODZA_5 panorama
POLNA1_1
slider 1M TUX 1B
MAF architekci na kartach czasopisma Forbes

Zostaliśmy zaproszeni przez FORBES do publikacji swoich projektów w części dotyczącej

nowoczesnego budownictwa – sierpień 2021.

Czujemy się docenieni oraz wyróżnieni za jakość i oryginalność.
Dziękujemy.

Agnieszka Misiórny

Projektant wnętrz Poznań

Biuro architektoniczne MAF architekci sp z o.o sp.k. ma w swojej ofercie również projektowanie wnętrz. Pomagamy urządzić domy, mieszkania i biura tworząc w nich niepowtarzalny klimat. Nasze propozycje są przygotowywane indywidualnie i dostosowane do oczekiwań klientów. Dzięki temu każdy może stworzyć niezwykłą przestrzeń mieszkalną lub komercyjną. Oferujemy kompleksowe usługi aranżacji, które zmienią zwykłe pomieszczenia w wygodne miejsca do życia. Można zamówić u nas niepowtarzalne, nowoczesne projekty wnętrz przygotowane przez profesjonalnego projektanta.

Projektowanie wnętrz w Poznaniu

Mamy wieloletnie doświadczenie. Starannie dobrany zespół fachowców to gwarancja satysfakcji. Projektowanie wnętrz to proces osobisty, który wymaga ścisłej współpracy architekta z klientem. Ważne jest dokładne poznanie oczekiwań, aby stworzyć komfortowe miejsce do życia i wypoczynku. W naszej pracy uwzględniamy najnowsze trendy designerskie, ale na życzenie klienta dopasujemy się do jego własnych wyobrażeń na temat wygodnego domu.

Projekty wnętrza Poznań

Nasz projektant specjalizuje się w nowoczesnych projektach wnętrz, wśród których każdy znajdzie idealną propozycję. Przygotowywane przez nas kompleksowe plany aranżacji domów mają wysoki poziom estetyki oraz funkcjonalności. Oferta jest adresowana zarówno do właścicieli nowych mieszkań, jak i lokali mieszkalnych z rynku wtórnego, których wygląd należy dopasować do oczekiwań nabywcy. Działamy na rynku od 16. lat, dlatego doskonale znamy potrzeby klientów. Projektowanie wnętrz z naszym biurem to prawdziwa przyjemność i szansa na stworzenie wymarzonej ostoi.

Nowoczesne projekty wnętrz w Poznaniu

Nasze projekty zachwycą nawet najbardziej wymagających gości. Zlecając pracowni aranżację domu czy mieszkania zyskują Państwo partnera, który doradzi, jak kreować przestrzeń, by była przyjazna i wygodna dla mieszkańców. Urządzenie nowoczesnych wnętrz to wyzwanie, które chętnie podejmujemy, ponieważ cenimy dyskretną elegancję i minimalizm. Zmieniamy marzenia w spersonalizowane propozycje uwzględniające funkcjonalność i komfort oraz wysoki poziom estetyki.